Ohta o kuivie-lankasse

X. Ohta o kuivie-lankasse

– UNLIMITED

ZRUŠENO

ZRUŠENO ZRUŠENO ZRUŠENO

Ohta se většinou koná na naší táborové základně na Harasově a v jejím blízkém či vzdálenějším okolí. Sraz účastníků bývá zpravidla v Neratovicích či na Mělníku (záleží podle míst odkud jsou účastníci), kde bývá také OHTA zahájena.

Na začátku OHTY bývají účastníci rozlosovány do dvou či tří skupin (kmenů) v kterých se pak účastní jednotlivých bojů. V nichž musejí prokázat své dovednosti, rychlost, znalosti, schopnost orientace a komunikace, taktiku, pozorovací schopnosti a hlavně schopnost spolupráce. Vítězové v jednotlivých bojích mohou získat, kromě bodů do celkového hodnocení také imunitu, či potřebné vybavení, jídlo apod.

V každém boji se dá získat 1-3 body. Část bojů je již předem časově určena, pořadí zbylých bojů se určuje losem. Na losované boje si může kmen vsadit, tím se zdvojnásobuje bodový zisk. Každý kmen má pro začátek 3 sázecí červíky (žolíky). Na boj smí vsadit vždy pouze jeden kmen. Boj losuje kmen, který vyhrál předcházející boj (ten se také jako první rozhoduje zda vsadí červíka či nikoliv).

Jakékoliv porušení pravidel je trestáno. A to losováním z karet omezení pro jednotlivce, který pravidla porušil. Při velmi závažném porušení pravidel, pro toho kdo pravidla porušil OHTA O KUIVIE-LANKASSE končí!!

Základem OHTY je důvěra, čestnost a chuť se pobavit a třeba si i něco dokázat.

A ještě hlavní pravidlo OHTY: ‚Co není dovoleno je zakázáno!!‘

Komu je OHTA O KUIVIE-LANKASSE určen?

Všem kteří se chtějí pobavit a snad si i něco dokázat.

    • OHTA R&R> je určena pro starší 15-ti let
  • OHTA Junior je určena pro starší 11-ti let, horní věková hranice je cca 15-16 let
  • OHTA Unlimited mimořádná Ohta, konající se nepravidelně, je určena pro starší 13ti let a nemá určenu horní věkovou hranici a ta dolní je také pouze doporučená. Jedná se o Ohtu s obtížností Ohty R&R>

Maximální počet účastníků je DVACETJEDNA.

Účastnický poplatek se pohybuje okolo 300Kč – 400Kč a není v něm zahrnuta doprava na místo srazu a z místa rozprchu.

Účastníci se mohou přihlašovat přes tyto stránky. Tři měsíce před konáním OHTY, bude na těchto stránkách zpřístupněno přihlašování k OHTĚ.

Výstroj a výzbroj nutná k dopravě na místo srazu a z místa rozprchu bude při srazu vybrána a navrácena až při rozprchu.

Není Vám něco jasné? Klidně se ptejte, využijte k tomu Otázky a odpovědi tamtéž naleznete odpovědi na dříve položené otázky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.