OHTA Junior

Jelikož nám dorůstá v oddílech další generace a protože víme, že skautky a skauti potřebují občas vyrazit někam bez světlušek a vlčat, rozhodli jsme se v roce 2011 poprvé pro ně malinko odlehčit OHTU a dát jim možnost poznat, jak moc jsou schopni spolupracovat a co v nich vlastně je.

Kdo se může k OHTA Junior přihlásit? Jakýkoliv člen Junáka ve věku od 11ti do 15ti let (mladší pouze po domluvě s písemným souhlasem rodičů – formulář bude ke stažení a odevzdávat se bude na srazu). Rodiče totiž musejí vědět, že ne všechny úkoly se konají pod dohledem dospělých (jde nám o to aby se účastníci naučili samostatnosti). Také rodiče musejí vědět, že úkoly nejsou životu nebezpečné a k zraněním by při nich dojít nemělo (nepočítáme odřená kolena). Pokud by k něčemu přeci jen došlo, tak všichni organizátoři mají za sebou několik školení zdravotníků.

Jak se k OHTA Junior přihlásit? V roce jejího konání bude na těchto stránkách vystaveno přihlašování, po zadání potřebných údajů do formuláře, je přihlášení hotové. A můžeš se těšit že ti brzo (v dostatečném předstihu) v mailu přistane e-mail s instrukcemi.

Co víc psát? Asi už nic, pokud se chceš o OHTA dozvědět více, zapátrej v její historii. Některé úkoly jsou stejné jak pro R&R tak pro Junior.